Vystavovali sme na MODDOM-e

Nechodíte na MODDOM? Ani my.. ale tento rok sme to „my skeptici“ riskli, zainvestovali a išli sme. Dokonca s 2 samostatnými expozíciami: stánok v priestoroch Incheba a lodný kontajner vonku. 

Objektívne? Boli sme nováčik, ale mali sme najkrajší  stánok a boli sme najkrajšie.. Samotný stánok a steny boli z dielne A Class studio, s ktorými sme sa zoznámili len krátko predtým. Predávajú nádherné betónové interiérové obklady, choďte  pozrieť ich showroom na Robotníckej 5. Stretnete tam Mirku Trokšiarová, napravo na fotke.

 

Za stánok a lodný kontajner sme dostali od Incheba Cenu za nakreatívnejšiu expozíciu.


 

Vystavovanie je náročné.. Ku koncu dňa podávate rôzne informácie typu „ sídlime na Amandari ulici v Hoteli Gate one“ a podobne..

O cenách a rozmeroch produktov sa Vám aj sníva. Ak myslím zainvestovali: tak okrem finančne je to aj energeticky a časovo. Samotná výstava trvá 5 dní, ale predchádjú tomu prípravy a presun pred a po.  Naviac keď Vám v deň začatia výstavy vypadnú poistky v showroome, vytečie ľadnička a non stop hučí alarm. Zároveň sa ozve klientka, ktorá chce prísť do showroomu po veci, ktoré ju už čakajú 4 mesiace. 

Možno sme zvolili netradičnú vystavovateľskú taktiku: neposkytovali sme žiadne zľavy na vystavené produkty a išli sme s našimi najnovšími, najkrajšími a najdizajnovejšími produktmi. Tomu zodpovedala aj ich cena. Pokiaľ niekto išiel po zľavách, neboli sme správna destinácia.  

 

Úroveň cateringu sa zo dňa na deň zvyšovala, vďaka našim domácim zdrojom. Naviac keď presne v tom termíne oslavujete aj narodeníny. Káva Nespresso, najlepšie pagáče v meste a Moet. Jediné jedlé boli za mňa v Inchebe iba obložené chlebíky.

Čo treba pochváliť je to, že INCHEBA je dog friendly.

 

Vieme, že výstava tohoto typu nie je o architektoch, ale o konečných klientoch.

Vo všeobecnosti: streda – piatok najmä bratislavskí návštevníci. Víkend sme už videli viac predaných prachoviek, haha.. Ako ale skonštatovala naša návštevníčka, v našom stánku sa zastavovali len pekní ľudia.

 

 Veríme, že sme zaujali, v každom prípade sme si hanbu nespravili. Pokiaľ ste neboli, užite si aspoň fotky. Prikladáme aj link na produkty, ktoré sme vystavovali na stánku (pokiaľ ich už máme nahodené na webe).