fbpx
  • No products in the cart.

Prečo si vybrať Ethnicraft?

Naživo v showroome

V showroome máme vždy vystavené produkty Ethnicraft z najrôznejších kolekcií. Nájdete tu sedačky, knižnice, jedálenské stoly, stolíky aj dizajnové tácky, ktoré pre Vás neustále obmieňame.

Dobré veci pretrvávajú

Jadrom značky Ethnicraft je masívne drevo a kvalitné remeselné spracovanie. Pridajte k tomu čistý dizajn, ktorý odoláva  trendom a nábytky od tohto výrobcu Vám vydržia po celé generácie.

Interiér

Nábytky Ethnicraft sú určené pre reálny každodenný život so všetkým, čo k nemu  patrí. Stolovanie s priateľmi a deťmi,  spánok, oddych aj práca. Z ponuky si hravo vyberiete zariadenie do celého bytu, či domu.

Exteriér

Outdoorové nábytky sú novinkou značky  Ethnicraft. Vyrobené sú z masívneho teaku, ktorý odoláva poveternostným vplyvom. Ponúkajú Vám tak možnosť zariadiť si interiér aj exteriér v jednotnom štýle.

Udržateľnosť

O každom kuse dreva, z ktorého je nábytok vyrobený dostávame informáciu o legálnosti zdroja a krajine výrubu. Produkty Ethnicraft sú nositeľom certifikátu FSC®: symbol sociálnej, environmentálnej a ekonomickej udržateľnosti.

Príďte sa potešiť krásou masívneho dreva

Nájdete nás v centre mesta, v budove Slovenskej filharmónie (Reduta), Námestie Eugena Suchoňa 1, Bratislava.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Námestie Eugena Suchoňa 1
811 02 Bratislava
+421 911 616 133

Otváracie hodiny
Pondelok až piatok: 10:00 – 17:00
Po dohode k dispozícií 24/7.

Uvidíte vystavené produkty

Stretnete sa s nami

S láskou Vám pripravíme kávu

Parkovanie v Carlton Savoy

Ethnicraft u našich klientov

★★★★★

Niekedy stačí málo, aby ste si urobili radosť. Perfekné tácky od Ethnicraftu máme už skoro v každej miestnosti. A prídeme si po ďalšie. 🙂

Júlia, byt Bratislava

★★★★★

Vždy sa rád zastavím pozrieť, čo je nové v AMANDARI. Posledne som odišiel domov s takýmto stolíkom. 🙂

Ady Hajdu, herec a kamarát

★★★★★

Krásny, jednoduchý a zároveň jednoducho krásny dizajn knižnice s typickými ostrými vlnkami nás dostal na prvý pohľad. Jedálenský stôl k tomu sme si objednali ako veľmi chutnú čerešničku na záver. 🙂

Majo, byt Bratislava

Viera Valková Osuská

spoluzakladateľka AMANDARI

Nábytky značky Ethnicraft sme si zamilovali pred vyše 10-timi rokmi pre ich autentický, súčasný a elegantný dizajn. Potvrdzuje fakt, že aj nábytok z masívneho dreva môže byť moderný a nadčasový. Kolekcie nábytkov sa navzájom výborne kombinujú. Je radosťou ich dopĺňať umeleckými táckami, ktoré môžete použiť na štýlové servírovanie, vytvoriť z nich stolíky, alebo nástenné dekorácie. Novinkou je outdoorová kolekciu nábytku, ktorá nás príjemne prekvapila. Čistý dizajn z interiéru tak môže plynulo prechádzať do exteriéru.

Pozrite si celú ponuku Ethnicraft

Recenzie spokojných zákazníkov

rolando loureirorolando loureiro
18:09 05 Feb 19
Dobrá dostupnosť a obsluha
Patrik KušnírPatrik Kušnír
11:08 15 Dec 18
Predajňa, ktorá ponúka pekné dizajnové kúsky 👍
Miroslava MarkováMiroslava Marková
09:14 21 Jun 18
Velmi prijemne a utulne miesto plne krasneho a unikatneho nabytku a bytovych doplnkov. Navyse, majitelka aj jej kolegyne sa vzdy ochotne venuju a ponuknu aj kavicku 🙂 Rada sa sem vraciam.
js_loader

Spojte sa s nami

Kontakt

EMAIL

amandari@amandari.sk

AMANDARI REDUTA showroom
Námestie Eugena Suchoňa 1
811 02, Bratislava

Máte otázky?

Napíšte nám a my sa Vám čo najskôr ozveme.

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov na základe nariadenia o Ochrane osobných údajov (GDPR) za účeľom spätného kontaktovania spoločnosťou.

    1