fbpx
  • No products in the cart.

Prečo si vybrať Tribù?

Naživo v showroome

Radšej raz zažiť ako sto krát počuť. Z tohto dôvodu máme v showroome vždy vystavené nábytky Tribù. Máte tak možnosť vidieť ich dokonalý dizajn a vyskúšať si ich pohodlie.

Dobré veci pretrvávajú

Už vyše 50 rokov ponúka Tribù mimoriadne produkty, ktoré môžete stretnúť v najlepších hoteloch sveta. Pri mori aj v horských strediskách – nábytky, ktoré vydržia veľa a nikdy neomrzia.

Exteriér

Tribù sa venuje výlučne produkcii outdoorového nábytku, ktorý musí odolávať všetkým poveternostným podmienkam. Neustále inovuje a vyvíja vlastné materiály najvyššej kvality.

Opäť exteriér

Extreiérové nábytky Tribù sú spojením modernej elegancie a výraznej čistoty. Ich jemné detaily zvýrazňujú decentný luxus porovnateľný s najkrajšími interiérovými nábytkami. Výnimočný komfort je samozrejmosťou.

A ešte raz exteriér

Užívať si život vonku – to je odkaz značky Tribù. Široká ponuka ich nábytkov a doplnkov premení Vašu terasu, či záhradu na miesto, kde môžete stráviť príjemné chvíle s rodinou a priateľmi. Takto strávené chvíle patria predsa medzi tie najkrajšie.

Príďte si k nám oddýchnuť

Nájdete nás v centre mesta, v budove Slovenskej filharmónie (Reduta), Námestie Eugena Suchoňa 1, Bratislava.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Námestie Eugena Suchoňa 1
811 02 Bratislava
+421 911 616 133

Otváracie hodiny
Pondelok až piatok: 10:00 – 17:00
Po dohode k dispozícií 24/7.

Uvidíte vystavené produkty

Stretnete sa s nami

S láskou Vám pripravíme kávu

Parkovanie v Carlton Savoy

Tribù u našich klientov

★★★★★

Keďže naša záhrada je naozaj pokračovaním obývačky, hľadali sme vkusný a pohodlný outdoorový nábytok. Našli sme sériu Mood, ktorá nás teší už vyše 9 rokov.

Viera, dom Bratislava

★★★★★

Sedačka Senja od firmy Tribù u nás zvláda život s deťmi aj grilovačky s priateľmi. Oceňujeme hlavne jej maximálne pohodlie a bezúdržbovosť.

Marián, byt Mallorca

★★★★★

Ako človek s citom pre detail som hneď vedel, čo chcem. Kolekcia Tosca od Tribù splnila všetky moje očakávania kvality, komfortu aj dizajnu.

Radoslav, dom Bratislava

Viera Valková Osuská

spoluzakladateľka AMANDARI

Tribù je nesporne top značka v outdoorovom segmente. Zariaďovať terasy a záhrady nábytkami Tribù nám robí vždy veľkú radosť. Benefitom výrobcu je aj fakt, že väčšinu produktov majú skladom. Pokiaľ si vyberiete čalúnené produkty, ušitie ich poťahu trvá zvyčajne 6 týžňdov. Nadčasové, kvalitné a komfortné nábytky sú zárukou spokojnosti aj našich najnáročnejších klientov.

Pozrite si celú ponuku Tribù

Recenzie spokojných zákazníkov

rolando loureirorolando loureiro
18:09 05 Feb 19
Dobrá dostupnosť a obsluha
Patrik KušnírPatrik Kušnír
11:08 15 Dec 18
Predajňa, ktorá ponúka pekné dizajnové kúsky 👍
Miroslava MarkováMiroslava Marková
09:14 21 Jun 18
Velmi prijemne a utulne miesto plne krasneho a unikatneho nabytku a bytovych doplnkov. Navyse, majitelka aj jej kolegyne sa vzdy ochotne venuju a ponuknu aj kavicku 🙂 Rada sa sem vraciam.
js_loader

Spojte sa s nami

Kontakt

EMAIL

amandari@amandari.sk

AMANDARI REDUTA showroom
Námestie Eugena Suchoňa 1
811 02, Bratislava

Máte otázky?

Napíšte nám a my sa Vám čo najskôr ozveme.

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov na základe nariadenia o Ochrane osobných údajov (GDPR) za účeľom spätného kontaktovania spoločnosťou.

    1