Jedálenský stôl Bok dub čierny lak

1 109,00 €
Cena je vrátane DPH

Jedálenský stôl Bok charakterizuje vzdušný tvar a pevná konštrukcia. Zdanlivo jednoduchý dizajn v sebe skrýva zložité detaily, ktoré robia tento stôl nadčasovým a výnimočným. K dispozícii v dvoch farebných prevedeniach a šiestich veľkostiach.

Tovar na objednávku, obvyklá doba dodania 2 - 5 týždňov. Informujte sa pre upresnenie.

Spýtajte sa na produkt

Alain van Havre, autor dizajnu jedálenského stola Bok je interný návrhár spoločnosti Ethnicraft. Vždy ho udivovala zložitosť okolitých vecí, čo ho viedlo k štúdiu vývoja produktov na Akadémii dizajnu v Holandskom Eindhovene. Dizajn pre neho vždy stelesňuje rovnakú dualitu: vytváranie nadčasových výrobkov, ktoré v sebe zachytávajú konkrétny okamih svojho vzniku.

Viac informácií
Výrobca Ethnicraft
Dizajnér Alain Van Havre
Materiál Dub
Rozmer 140 x 80 x 76 cm, 160 x 80 x 76 cm, 180 x 80 x 76 cm, 200 x 80 x 76 cm, 220 x 80 x 76 cm, 240 x 80 x 76 cm
Údržba a dôležité informácie

Odporúčaná starostlivosť o masívny dubový nábytok s lakovanou povrchovou úpravou.

Každý kus nábytku má iné požiadavky na údržbu, v závislosti od životného štýlu a potrieb používateľa. Starostlivosť o masívny drevený nábytok vyžaduje určité zručnosti. Tu nájdete všeobecné pokyny pre údržbu dubového lakovaného dreva od dodávateľa Ethnicraft.

Časť dubového nábytku Ethnicraft má povrch upravený lakom. Lak poskytuje dobrú ochranu proti škvrnám pri zachovaní prirodzeného vzhľadu nábytku. Napriek tomu treba z povrchu nábytku okamžite odstrániť rozliate látky. Ak sa kvapalina alebo iná hmota nechá vsakovať do dreva dlhší čas, na nábytku môžu vzniknúť škvrny.

 Denná starostlivosť

Pre každodennú starostlivosť o Váš nábytok použite vlhkú handričku (nie príliš mokrú) s miernym roztokom teplej vody a prírodného mydla. Nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky na báze rozpúšťadiel pretože by mohli poškodiť lak.

Tvar obdĺžnikový
Napíšte vlastné hodnotenie
Hodnotíte:Jedálenský stôl Bok dub čierny lak
Vaše hodnotenie
Copyright © 2018 AMANDARI, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.