Lavica Spindle orech

779,00 €
Cena je vrátane DPH

Keď sme uvideli kolekciu Spindle prvý raz, okamžite sme okrem precíznej ručnej práce ocenili aj závan Ázie (asi práve pre tú úžasnú zručnosť).

Kolekcia Spindle našla svoju inšpiráciu v tradičnom kolovrátku. Perfektne zarovnané lúče spojené do zadnej opierky, mierne skosené nohy a zaoblené hrany dodávajú tejto krásnej kolekcii jemnú a zmyselnú kvalitu. Lavica Spindle sa vyrába v dubovom a orechovom masívnom dreve.

Celovečerný film si na nej asi nepozriete pohodlne, ale skvele sa hodí na ukončenie postele, do predsiene a všade tam, kde potrebujete príležitostné sedenie.

Tovar na objednávku, obvyklá doba dodania 2 - 5 týždňov. Informujte sa pre upresnenie.

Spýtajte sa na produkt

Jemný a nadčasový dizajn lavice Spindle vytvoril pre značku Ethnicraft dizajnér Nathan Yong, ktorý je často označovaný za jedného z najúspešnejších a najvplyvnejších dizajnérov svojej generácie. V súčasnosti sa venuje dizajnovému poradenstvu v Singapure. 

Viac informácií
Výrobca Ethnicraft
Dizajnér Nathan Yong
Materiál Drevo
Rozmer 150 x 35 x 60 cm
Údržba a dôležité informácie

Odporúčaná starostlivosť o masívny dubový nábytok s olejovou povrchovou úpravou.

Každý kus nábytku má iné požiadavky na údržbu, v závislosti od životného štýlu a potrieb používateľa. Starostlivosť o masívny drevený nábytok vyžaduje určité zručnosti. Tu nájdete všeobecné pokyny pre údržbu dubového olejovaného dreva od dodávateľa Ethnicraft.

Väčšina dubového nábytku Ethnicraft má povrch upravený pigmentovaným tvrdým voskovým olejom. Tento povrch dodáva nábytku požadovanú prírodnú farbu a vytvára prirodzenú ochrannú vrstvu, ktorá pôsobí odpudivo pre väčšinu bežných látok a kvapalín. Negarantuje však odolnosť voči škvrnám.

Denná starostlivosť

Pre každodennú starostlivosť o Váš nábytok použite vlhkú handričku (nie príliš mokrú) s miernym roztokom teplej vody a prírodného mydla. Nepoužívajte agresívne syntetické čistiace prostriedky.
V prípade zasiahnutia povrchu takýmto prostriedkom ho okamžite odstráňte.

Čistenie a obnova povrchu

Pre oživenie vzhľadu nábytku alebo odstránenie absorbovaných škvŕn (pastelky, ceruzky, škvrny od vína, škvrny z ovocných štiav atď.) odporúčame použiť čistiaci prostriedok „Osmo Liquid Wax Cleaner“ (3029). Tento produkt čistí, regeneruje a posilňuje originálnu povrchovú vrstvu nábytku.

Každoročná údržba

Po čase, v závislosti od miery opotrebovania nábytku môžete pôvodnú povrchovú vrstvu obnoviť. Odporúčame použiť tvrdý voskový olej „Osmo Hardwax Oil Natural“ (3041). Po aplikácii je dôležité odstrániť nadbytočný olej z povrchu nábytku, aby sa zabránilo bielym škvrnám po usušení.

Nepoddajné škvrny a opravy

V prípade neodstrániteľných škvŕn, alebo povrchových škrabancov je možné povrch ošmirgľovať
a aplikovať novú vrstvu tvrdého voskového oleja „Osmo Hardwax Oil Natural“ (3041).

Napíšte vlastné hodnotenie
Hodnotíte:Lavica Spindle orech
Vaše hodnotenie
Copyright © 2018 AMANDARI, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.