Nočný stolík HP teak

579,00 €
Cena je vrátane DPH

Výrazné a minimalistické geometrické tvary sú synonymom funkčnosti a dizajnu kolekcie HP. Súčasný dizajn v kombinácii s teplom teakového dreva vytvára príjemný a moderný nábytok vhodný do každéj spálne. Nočný stolík HP sa vyrába v teakovom masívnom dreve a dokonale korešponduje s posteľou HP.

Tovar na objednávku, obvyklá doba dodania 2 - 5 týždňov. Informujte sa pre upresnenie.

Spýtajte sa na produkt

Alain van Havre, autor dizajnu nočného stolíka HP je interný návrhár spoločnosti Ethnicraft. Vždy ho udivovala zložitosť okolitých vecí, čo ho viedlo k štúdiu vývoja produktov na Akadémii dizajnu v Holandskom Eindhovene. Dizajn pre neho vždy stelesňuje rovnakú dualitu: vytváranie nadčasových výrobkov, ktoré v sebe zachytávajú konkrétny okamih svojho vzniku.

Viac informácií
Výrobca Ethnicraft
Dizajnér Alain Van Havre
Materiál Teak
Rozmer 60 x 42 x 51 cm
Údržba a dôležité informácie

Odporúčaná starostlivosť o masívny teakový nábytok bez povrchovej úpravy.

Každý kus nábytku má iné požiadavky na údržbu, v závislosti od životného štýlu a potrieb používateľa. Starostlivosť o masívny drevený nábytok vyžaduje určité zručnosti. Tu nájdete všeobecné pokyny pre údržbu teakového dreva od dodávateľa Ethnicraft.

Teakový nábytok Ethnicraft je bez akejkoľvek povrchovej úpravy. Drevo je len leštené, čo umožňuje prírodným olejom obsiahnutým v dreve stúpať na povrch. Vysoká hustota teakového dreva je dôvodom, že škvrny ostávajú na povrchu a do dreva nepreniknú ľahko.

Denná starostlivosť

Pre každodennú starostlivosť o Váš nábytok použite vlhkú handričku (nie príliš mokrú) s miernym roztokom teplej vody a prírodného mydla. Nepoužívajte agresívne syntetické čistiace prostriedky.
V prípade zasiahnutia povrchu takýmto prostriedkom ho okamžite odstráňte.

Preventívne ošetrenie

Ak chcete chrániť nábytok od začiatku, aplikujte pred používaním na jeho povrch ochrannú vrstvu. Odporúčame olej „Occulto“ (9911), ktorý vypĺňa póry dreva a vytvára prirodzenú ochranu. Napriek tomu treba z povrchu nábytku okamžite odstrániť rozliate látky. Ak sa kvapalina alebo iná hmota nechá vsakovať do dreva dlhší čas, na nábytku môžu vzniknúť škvrny.

Nepoddajné škvrny a opravy

V prípade neodstrániteľných škvŕn, alebo povrchových škrabancov je možné povrch jemne ošmirgľovať (zrnitosť šmirgľa minimálne 320). Vždy šmirgľujte v smere vlákna dreva.

Napíšte vlastné hodnotenie
Hodnotíte:Nočný stolík HP teak
Vaše hodnotenie
Copyright © 2018 AMANDARI, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.