Exteriérové kolekcie

MOOD

Tribù
Dizajnér: Studio Segers

Vzdušný dizajn a príjemná kombinácia teakového dreva a ručne tkaného výpletu Tricord dodávajú exteriérovej kolekcii Mood úžasný prírodný šarm. Priadza Tricord z polyolefínu je odolná voči poveternostným vplyvom, ale napriek tomu má veľmi prírodný vzhľad a je príjemná na dotyk. Mäkký, zaoblený dizajn stola a stoličiek okamžite vytvorí intímnu atmosféru na Vašej terase.

Všetky výrobky z kolekcie

TOSCA

Tribù
Dizajnér: Monica Armani

Outdoorová kolekcia Tosca je zároveň teplá a príjemná, štýlová a zaujímavá. Po prvý krát spoločnosť Tribu vyzvala ženskú dizajnérku, aby navrhla exteriérový nábytok so ženským nádychom. Monica Armani uspela v tejto výzve: zaoblené tvary, skosené nohy a elegantné opierky z nerezovej ocele s povrchovou práškovou úpravou čalúnené mimoriadne širokým výpletom. Materiál výpletu je skutočne inovatívny: pena je zabalená do bezšvového púzdra z pleteného textilu a polyolefínu. Je odolný voči poveternostným vplyvom, ale aj prekvapivo jemný na dotyk. Komfort sedenia je obzvlášť príjemný aj vďaka pohodlným vankúšom.

Všetky výrobky z kolekcie

BRANCH

Tribù
Dizajnér: Lievore Altherr Molina

Inšpirovaná vetvami stromov pôsobí kolekcia Branch plynulo a organicky. Myšlienkou tejto kolekcie bolo navrhnúť exteriérový nábytok, ktorý dokonale splynie s prírodou a má optimálnu odolnosť voči klimatickým podmienkam. Za vzdušným, neformálnym vzhľadom spočíva sofistikovaný dizajn a dobre premyslené materiály: jemný hliníkový rám v kombinácii so sedačkou a operadlom z polypropylénu, vystuženého skleným vláknom a UV-odolnosťou. Komfort sedenia je mimoriadne pohodlný vďaka anatomicky pružnému chrbtu.

Všetky výrobky z kolekcie

NATAL ALU SOFA

Tribù
Dizajnér: Studio Segers

Nenápadný rám s atraktívnymi zaoblenými podrúčkami pekne kontrastuje s objemom exteriérových vankúšov uložených na širokých textilných pásoch. Nadčasová a elegantná Natal Alu Sofa je outdoorová pohovka, ktorá sa hodí na množstvo terás. Pomocou trinástich rôznych modulov si môžete vytvoriť pohovku podľa Vašich predstáv. Pridajte dve rôzne farby rámu a viac ako 70 možností vonkajších textílií a možnosti sú nekonečné. Zvláštna pozornosť je venovaná outdoorovým vankúšom, ktoré môžu zostať vonku počas celej sezóny. Výplň je pokrytá vodotesným laminovaným polypropylénovým poťahom, ktorý je odolný voči vode. Všetky stehy sú kryté, aby sa zabránilo prenikaniu vody. Hliníkový rám pohovky je upravený práškovou farbou s ultra odolným lakom na zvýšenie odolnosti voči poškriabaniu.

Všetky výrobky z kolekcie

CTR

Tribù
Dizajnér: Piergiorgio Cazzaniga

Exteriérová kolekcia CTR je tvorená rúrkou z nehrdzavejúcej ocele s práškovou povrchovou úpravou, ktorá vytvára obrys stoličky v jednej nepretržitej línii. Zdá sa, že vypletaný chrbát sa iba vznáša okolo sedadla. Výplet, ktorý poskytuje dobrú oporu chrbta, je vyrobený z materiálu Tricord, odolného voči poveternostným vplyvom. Sedacia časť je tvorená vodoodpudivou snímateľnou poduškou.

Všetky výrobky z kolekcie

LOOP

Vincent Sheppard
Dizajnér: Lievore Altherr Molina

Atraktívny dizajn a úžasná funkčnosť: Loop kombinuje to najlepšie oboch svetov. Výhodou nábytku z exteriérovej kolekcie Loop je, že ho môžete ľahko uchopiť a presúvať za slnkom. Stohovateľnosť stoličiek, robí túto kolekciu ešte flexibilnejšou. Dizajn kolekcie dodá ľahký a vzdušný výzor Vašej verande alebo terase a taktiež zabezpečí komfort – vzduch môže cirkulovať cez vypletanú konštrukciu. V kolekcii nájdete jedálenskú stoličku, kresielko, podnožku, konferenčný a príručný stolík, sedačku a lehátko. Väčšina je dostupná v štyroch rôznych farbách.

Všetky výrobky z kolekcie

WICKED

Vincent Sheppard
Dizajnér: Alain Gilles

Ak hľadáte štýlový dizajn a komfort, kolekcia Wicked je tu pre Vás. Outdoorová kolekcia Wicked od bruselského dizajnéra Alaina Gillesa sa zameriava na modernú a živú interpretáciu klasickej ratanovej stoličky. Spojením teplého ratanu s oceľovým rámom Alain Gilles vyvoláva diskusiu medzi remeselným spracovaním na jednej strane a odvážnou priemyselnou estetikou na druhej strane. V kolekcii nájdete kreslo, pohovku, konferenčný a príručný stolík.

Všetky výrobky z kolekcie

LEO

Vincent Sheppard

Poobedný čaj, lahodný osviežujúci koktail alebo relaxačný obed na letnom slnku: outdoorová kolekcia Leo je vhodná pre každú príležitosť. Komfortné sedenie, uvoľnený tvar pohovky a hravý výplet upútajú Vašu pozornosť. Leo kombinuje silný dizajn s úžasným komfortom sedenia, ideálny pre lenivé letné dni. Posaďte sa a relaxujte, Leo urobí zvyšok!

Všetky výrobky z kolekcie

GIPSY

Vincent Sheppard

Žiadne leto bez Gipsy! Táto kolekcia zahŕňa jedálenské stoličky Edgard, Lena a Gipsy, ako aj Gipsy kokón a ležadlo. Tieto dizajnové klasiky prinášajú luxus interiéru do exteriéru. Komfortný polyetylénový výplet vyzerá veľmi podobne ako materiál Lloyd Loom, zatiaľ čo ponúka všetky výhody syntetického materiálu a je 100% odolný pre celoročné vonkajšie využitie. Urobte si pohodlie a vychutnávajte si Váš exteriér.

Všetky výrobky z kolekcie

SAFI

Vincent Sheppard

Safi vyjadruje nadčasové exteriérové potešenie. Táto prepracovaná kolekcia je založená na čistom remeselnom spracovaní. Ručne tkaný nábytok dodá vašej terase kráľovský komfort a prispôsobí sa prirodzenému štýlu každého prostredia. Táto kolekcia pozdvihne akýkoľvek rustikálny exteriér.

Všetky výrobky z kolekcie
Copyright © 2018 AMANDARI, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.