Každá žena v sebe skrýva
dalšie štyri.

Štyri ženy a jeden pes.
To je AMANDARI.

Viera Valková Osuská

Od roku 2006

Spoluzakladateľka a konateľka AMANDARI. Predtým, ako sa rozhodla venovať AMANDARI naplno, bola právnička. Ak je v Bratislave, môžete ju stretnúť v showroome do 15 hodiny.

Tinka Vagovičová

Od roku 2016

Osôbka, ktorú v našom showroome môžete vidieť najviac.

V čase, ktorý venuje AMANDARI neje, netelefonuje, nie je chorá, len sa plne venuje práci. Všetko vie, je logista, skladník, manager, diplomat, má prehľad o všetkých produktoch, klientoch a objednávkach. Naviac s estetickým cítením a znalosťou grafických programov.

Veronika Balasková

Od roku 2011

Spolu s presťahovaním do showroomu na Galvaniho 7 prišla aj Veronika ako nový vietor. V podstate ho celý vybudovala. Z dovolenky v Thajsku (ktorú sme jej odporučili) si okrem iného priniesla aj dcérku Bibi :-). Po návrate z materskej sa venuje projektom a architektom.

Fanúšik kvalitnej hudby, filmu a vysokohorskej turistiky. Na jedlo s cibuľou ju nevolajte.

Martina Erdelská

Od roku 2008

Maťkin prvý kontakt s architekúrou bol celkom drsný. V 3 rokoch ju zrazil na bicykli známy slovenský architekt tak, že skončila v nemocnici.

Tvrdí, že v AMANDARI brigádovala ešte ako žiak základnej školy. Zranenie z detstva na nej nezanechalo také následky, dnes je sama architektka.

Maťku máte možnosť stretnúť len cez víkendy, kedy nám vypomáha. Rada poradí aj Vám.

Lola

Je pes
Od roku 2016

Lola je veľkým príkladom, že niekedy treba zariskovať a zobrať osud do vlastných rúk. Ako šteniatko ušla z podmienok, kde sa k nej nesprávali pekne. Dnes má láskyplný domov, vo voľnom čase cestuje po Európe. Rada sprevádza klientov po showroome. Ocení každé pohladkanie, ale pozor: je to herečka.

Copyright © 2018 AMANDARI, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.