Polica Shelfmate typ C

95,00 €
Cena je vrátane DPH

Police Shelfmate – správne riešenie pre Vašu stenu.

Kolekcia Shelfmate je unikátny policový systém, ktorý zahŕňa päť políc rôznych veľkostí. Môžete pomocou nich vytvoriť nekonečný počet variácií. Nezáleží na tom, aká dlhá, vysoká, alebo široká je Vaša stena, s policami Shelfmate vždy nájdete vhodné riešenie. Rôzne veľkosti umožňujú vytvoriť kompozíciu, ktorá presne zodpovedá rozmerom Vašej steny aj doplnkov, ktoré chcete vystaviť.

Police sa ľahko montujú pomocou dvoch jednoduchých skrutiek. Nepotrebujete žiadne pokročilé nástroje. Jasné pokyny a priložené rozmerové šablóny robia z montáže zábavnú činnosť.

Police Shelfmate sú ručne vyrábané z recyklovaného teaku zo starých domov z východnej časti Jávy. Recyklovaný teak je nielen mimoriadne ekologický a trvanlivý materiál, ale jeho charakter rozpráva jedinečný neopakovateľný príbeh.

Polica Shelfmate typ C  - 50 x 25 x 35 cm.

Tovar obvykle skladom. Informujte sa pre upresnenie.

Spýtajte sa na produkt

Inovatívny dizajn, zdravé materiály a ručná výroba - Shelfmate je koncept, ktorý vychádza z jadra filozofie d-Bodhi, spoločnosti založenej na Jáve v Indonézii, ktorá sa zameriava na ekologickú a spoločensky zodpovednú výrobu unikátnych riešení interiéru. Použitie recyklovaných prírodných materiálov v kombinácii s elegantnými tvarmi pochádza z dielne holandských návrhárov. Vo svete, kde sa prírodné zdroje stávajú vzácnymi, d-Bodhi premýšľa o nových riešeniach a zodpovednosti. Bonus práce s recyklovaným drevom je, že má jedinečný charakter. Precízna ručná výroba ešte viac zdôrazňuje originalitu každého jednotlivého nábytku.

Inšpirujte sa novým štýlom dekorovanie stien v krátkom videu.

Viac informácií
Výrobca d-Bodhi
Dizajnér d-Bodhi
Materiál Teak
Rozmer 50 x 25 x 35 cm
Údržba a dôležité informácie

Nedokonalosti a odchýlky sú prirodzenou súčasťou recyklovaného teakového dreva.

Pre každodennú starostlivosť o Váš recyklovaný nábytok použite vlhkú handričku s miernym roztokom teplej vody a prírodného mydla.

Napíšte vlastné hodnotenie
Hodnotíte:Polica Shelfmate typ C
Vaše hodnotenie
Copyright © 2018 AMANDARI, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.