Polica Shelfmate Wine typ B

89,00 €
Cena je vrátane DPH

Police Shelfmate – správne riešenie pre Vašu stenu.

Ku klasickej kolekcii Shelfmate pribudli tento rok jedinečné police na víno. Shelfmate Wine je unikátny policový systém, ktorý zahŕňa päť políc rôznych veľkostí. Môžete pomocou nich vytvoriť nekonečný počet variácií. Nezáleží na tom, aká dlhá, vysoká, alebo široká je Vaša stena, s policami Shelfmate a Shelfmate Wine vždy nájdete vhodné riešenie. Rôzne veľkosti umožňujú vytvoriť kompozíciu, ktorá presne zodpovedá rozmerom Vašej steny aj doplnkov, ktoré chcete vystaviť.

Na montáž nepotrebujete žiadne pokročilé nástroje. Jasné pokyny a priložené rozmerové šablóny robia z montáže zábavnú činnosť.

Police Shelfmate Wine sú ručne vyrábané z recyklovaného teaku zo starých domov z východnej časti Jávy. Recyklovaný teak je nielen mimoriadne ekologický a trvanlivý materiál, ale jeho charakter rozpráva jedinečný neopakovateľný príbeh.

Polica Shelfmate Wine typ B  - 35 x 25 x 35 cm je určená pre 6 vínových fliaš .

Tovar obvykle skladom. Informujte sa pre upresnenie.

Inovatívny dizajn, zdravé materiály a ručná výroba - Shelfmate je koncept, ktorý vychádza z jadra filozofie d-Bodhi, spoločnosti založenej na Jáve v Indonézii, ktorá sa zameriava na ekologickú a spoločensky zodpovednú výrobu unikátnych riešení interiéru. Použitie recyklovaných prírodných materiálov v kombinácii s elegantnými tvarmi pochádza z dielne holandských návrhárov. Vo svete, kde sa prírodné zdroje stávajú vzácnymi, d-Bodhi premýšľa o nových riešeniach a zodpovednosti. Bonus práce s recyklovaným drevom je, že má jedinečný charakter. Precízna ručná výroba ešte viac zdôrazňuje originalitu každého jednotlivého nábytku.

Viac informácií
Výrobca d-Bodhi
Dizajnér d-Bodhi
Materiál Teak
Rozmer 35 x 25 x 35 cm
Údržba a dôležité informácie

Nedokonalosti a odchýlky sú prirodzenou súčasťou recyklovaného teakového dreva.

Pre každodennú starostlivosť o Váš recyklovaný nábytok použite vlhkú handričku s miernym roztokom teplej vody a prírodného mydla.

Napíšte vlastné hodnotenie
Hodnotíte:Polica Shelfmate Wine typ B
Vaše hodnotenie
Copyright © 2018 AMANDARI, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.