fbpx
  • No products in the cart.

Prečo si vybrať Vincent Sheppard?

Naživo v showroome

Aby sme neponúkali nábytok a doplnky len z katalógov alebo cez eshop, snažíme sa mať v showroome zástupcu najobľúbenejších kolekcií Vincent Sheppard z interiéru aj exteriéru.

Dobré veci pretrvávajú

Ak sa Vám vynorí obrázok nábytkov vzducholode Led Zeppelin alebo prvé detské kočíky, tak poznáte technológiu Loyd Loom z roku 1917, ktorej nositeľom je dodnes práve Vincent Sheppard.

Interiér

Produkty Vincent Sheppard sú okrem kvality zamerané hlavne na pohodlie. V ponuke interiérového nábytku nájdete mimoriadne komfortné stoličky, kreslá a pohovky s výnimočným dizajnom.

Exteriér

Exteriérový nábytok Vincent Sheppard pozostáva z výrazných kolekcií, ktoré hravo odolávajú všetkým vplyvom prostredia. Nábytky tak môžete nechať vonku po celý rok. Vaše pohodlie je neustále prioritou.

Udržateľnosť

Transparentnosť je prejavom firemnej kultúry tejto značky. Preto sa k svetu, jeho zdrojom a ľuďom správajú s rešpektom. Ich produkty sú nositeľom certifikátu FSC®: symbol sociálnej, environmentálnej a ekonomickej udržateľnosti.

Príďte sa k nám posadiť, alebo pohojdať

Nájdete nás v centre mesta, v budove Slovenskej filharmónie (Reduta), Námestie Eugena Suchoňa 1, Bratislava.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Námestie Eugena Suchoňa 1
811 02 Bratislava
+421 911 616 133

Otváracie hodiny
Pondelok až piatok: 10:00 – 17:00
Po dohode k dispozícií 24/7.

Uvidíte vystavené produkty

Stretnete sa s nami

S láskou Vám pripravíme kávu

Parkovanie v Carlton Savoy

Vincent Sheppard u našich klientov

★★★★★

Na odporučenie architektky sme vybrali pre náš projekt nábytok Vincent Sheppard v AMANDARI. Kolekcia Wicked sa pekne dopĺňa s našou farmou, nábyok je vyhľadávaný aj našimi hosťami počas eventov.

Karolinenhof, Hainburg

★★★★★

Nemusíte mať veľký dom, aby ste sa doma cítili výborne. Aj v našom malom byte sme za pomoci stoličiek Vincent Sheppard dokázali vytvoriť útulný a nesmierne pohodlný kútik. Ďakujeme. 🙂

Martina, byt Trnava

★★★★★

Pre naše kaviarne sme hľadali stoličky, ktoré vydržia každodennú prevádzku. Odporučili nám ľahké, stohovateľné stoličky z kolekcie LOOP. Bezúdržbové, naviac sú aj pohodlné a dizajnové.

YEME, Bratislava

Viera Valková Osuská

spoluzakladateľka AMANDARI

Náš prvý kontakt s dodávateľom Vincent Sheppard bol pred mnohými rokmi. Produkty výbornej kvality a výnimočného pohodlia sme dodávali prevažne do konzervatívnych interiérov. Neskôr ale výrobca vsadil na nových dizajnérov a vytvoril moderné nadčasové kolekcie. My sme sa vekovo tiež posunuli a dizajn Vincent Sheppard nás neprestáva nadchýnať.
Budeme radi, ak očarí aj Vás. 🙂

Pozrite si celú ponuku Vincent Sheppard

Recenzie spokojných zákazníkov

rolando loureirorolando loureiro
18:09 05 Feb 19
Dobrá dostupnosť a obsluha
Patrik KušnírPatrik Kušnír
11:08 15 Dec 18
Predajňa, ktorá ponúka pekné dizajnové kúsky 👍
Miroslava MarkováMiroslava Marková
09:14 21 Jun 18
Velmi prijemne a utulne miesto plne krasneho a unikatneho nabytku a bytovych doplnkov. Navyse, majitelka aj jej kolegyne sa vzdy ochotne venuju a ponuknu aj kavicku 🙂 Rada sa sem vraciam.
js_loader

Spojte sa s nami

Kontakt

EMAIL

amandari@amandari.sk

AMANDARI REDUTA showroom
Námestie Eugena Suchoňa 1
811 02, Bratislava

Máte otázky?

Napíšte nám a my sa Vám čo najskôr ozveme.

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov na základe nariadenia o Ochrane osobných údajov (GDPR) za účeľom spätného kontaktovania spoločnosťou.

    1