fbpx
  • No products in the cart.

Spoznajte tácky Ethnicraft a darujte niečo unikátne

Tácky Ethnicraft sú jedinečné a všestranné doplnky každého interiéru. Môžete ich používať na štýlové servírovanie, doplniť ich podnožami príslušných veľkostí a vytvoriť si tak konferenčný či príručný stolík podľa vlastného vkusu, alebo ich zavesiť ako originálne umelecké diela na stenu pomocou jednoduchého kovania. Tácky sú ručne vyrábané a maľované, každý jeden návrh je originálnym dielom dizajnérky Dawn Sweitzer. Sú vhodné ako výnimočný darček pre Vašich priateľov a blízkych, ktorí milujú luxusné a zároveň praktické kúsky.

Tácky Ethnicraft sú priamym vyjadrením veselého a nepretržitého ponárania sa do rôznych kultúr. Predstavujú unikátnu kolekciu, ktorá vyniká svojou kvalitou a výraznou estetikou. Jednotlivé vzory, textúry a vrstvy sú spojením originálnych nových nápadov s tradičnými technikami ručnej výroby, maľby a sieťotlače. Výnimočný proces prispieva k výnimočnosti každej tácky.

Za všetkým sa skrýva jedna žena

Dizajnérka Dawn Sweitzer. V roku 1997 založila spoločnosť Notre Monde, ktorej základnou myšlienkou a cieľom bolo vytváranie jedinečných funkčných predmetov inšpirovaných cestovaním a prírodou. V roku 2013 sa spoločnosť stala súčasťou skupiny Ethnicraft Group a dnes je jej tvorba ponúkaná do celého sveta pod značkou Ethnicraft.

Dizajnérka Dawn Sweitzer je pôvodom Belgičanka, ktorá čerpá z dedičstva írsko-talianskych predkov. Dnes žije v Severnej Karolíne a neustále nachádza inšpiráciu vo všetkom, čo ju obklopuje. Či už ide o pieseň, knihu, módu, textúru obrazu alebo ľudí, ktorých miluje – jej okolie je zdrojom jej inšpirácie. Motívy pre tvorbu nachádza aj pri cestovaní, osobitný záujem má o umenie a dizajn východnej a západnej Európy. Jej diela prinášajú do našich domovov jednoduchosť a krásu prírody. Pomocou nápadných vzorov, ale aj elegantných siluet a jednoduchých zrkadlových povrchov každý kúsok z kolekcie tácok tejto dizajnérky vyžaruje zmysel pre štýlový luxus v spojení s praktickosťou každodenného života.

Prečo tácky Ethnicraft?

Všestranné využitie.

  • Tácky Ethnicraft sú v ponuke v rôznych veľkostiach – od mini tácok na servírovanie jedinej šálky kávy až po takmer metrové XL kusy, ktoré sa stanú dominantou každej miestnosti. Viete ich použiť takmer všade. Tie najmenšie v kúpeľni na odkladanie šperkov, či vo vstupnej hale ako originálny priestor pre kľúče a mince. Tie väčšie na štýlové podávanie pokrmov či občerstvenia v kuchyni a jedálni. Ak k táckam doplníte podnože, vytvoríte zaujímavé konferenčné, alebo príručné stolíky do obývačky či spálne. A ak k nim pridáte montážne kovania, máte hotové umelecké diela – stačí zavesiť na stenu vedľa seba, alebo ich vzájomne vrstviť s 3D efektom. 

Originalita.

  • Všetky tácky sú robené ručne podľa návrhov dizajnérky Dawn Sweitzer. Aj keď sú vyrábané v sériách, prírodné materiály so svojimi nedokonalosťami a ručná výroba s odchýlkami robia z každého kúsku originál. Každá tácka nesie značku potvrdzujúcu jej pravosť.

Kvalitné materiály.

  • Tácky Ethnicraft sú v ponuke v troch materiálových prevedeniach – drevené, sklenené a zrkadlové. Základom každej tácky je preglejka z exotického dreva Meranti. Tá je buď priamo dekorovaná sieťotlačou, alebo doplnená maľovaným sklom, či patinovaným zrkadlom. Rámy tácok sú vyrobené z dubu (hranaté tácky), z preglejky dreva Albásie (okrúhle tácky), alebo kovu (mini tácky). Výroba tácok v najvyššej kvalite, pevnosti a bezpečnosti je pre značku Ethnicraft nesmierne dôležitá. Za týmto účelom sa testujú všetky tácky počas celého procesu vývoja. Testované sú faktory ako stabilita, trvanlivosť a bezpečnosť– na úroveň, ktorá spĺňa alebo prekračuje najvyššie štandardy v nábytkovom priemysle pre domáce použitie.

Potrebujete poradiť pri výbere produktu? Neváhajte sa na nás obrátiť. Kontaktujte nás TU!

Navštívte stránku výrobcu TU

0