Taburetka N701

439,00 €
Cena je vrátane DPH

Synonymum pohodlia a relaxu - to je kolekcia sedacieho nábytku N701. Veľká variabilita prináša príjemný dizajn naozaj do každého interiéru. K dispozícii trojmiestny a dvojmiestny diel, kreslo a rohový diel. Všetky možno použiť samostatne, alebo ľubovoľne spojiť do vlastnej kompozície. Na doplnenie pohodlného sedenia môžete pridať aj taburetku. 

K dispozícii dve farebné prevedenia - zvoľte možnosť vyššie. 

Tovar na objednávku, obvyklá doba dodania 2 - 5 týždňov. Informujte sa pre upresnenie.

Spýtajte sa na produkt

Autor kolekcie sedacieho nábytku Ethnicraft N701 Jacques Deneef študoval reklamu na Saint-Luc College v Bruseli a najprv začal pracovať v oblasti reklamy. Neskôr navrhoval pre prestížnu značku Delvaux. Od roku 2003 pracuje ako nezávislý dizajnér pre medzinárodné spoločnosti v odvetviach ako nábytok a doplnky (pre Marie's Corner), textil, dekorácie, osvetlenie (pre Stephane Davidts Lighting) a šperky. Je tiež aktívnym umelcom. Je fascinovaný základnými materiálmi, ako je sklo, drevo, koža, papier a vosk. Recykluje ich, premieňa a často kombinuje medzi sebou. Rád transformuje použité predmety, aby im dal nový život. Dáva im novú existenciu a premieňa ich na umelecké diela.

Viac informácií
Výrobca Ethnicraft
Dizajnér Ethnicraft
Materiál Látka
Rozmer 70 x 70 x 42 cm
Údržba a dôležité informácie

Odporúčaná starostlivosť o čalúnený nábytok

Každý kus nábytku má iné požiadavky na údržbu, v závislosti od životného štýlu a potrieb používateľa. Tu nájdete všeobecné pokyny pre údržbu čalúneného nábytku od dodávateľa Ethnicraft.

Textilný nábytok

Pre čalúnené pohovky a stoličky odporúčame iba suché čistenie. Používanie vody a mydla sa neodporúča, pretože môže spôsobiť vyblednutie na miestach, kde bola tkanina čistená.

Pranie poťahov vankúšov v práčke aj pri nízkych teplotách spôsobí nielen vyblednutie, ale aj zmršťovanie textílie.

Napíšte vlastné hodnotenie
Hodnotíte:Taburetka N701
Vaše hodnotenie

Súvisiace produkty

Copyright © 2018 AMANDARI, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.