TV komoda Blackbird dub čierny lak

1 789,00 €
Cena je vrátane DPH

Dizajnér Alain van Havre spája protichodné prvky, kde sa stretávajú odľahčené nožičky komody s čistými íniami, ktorý dokopy vytvárajú vzdúšný nadčasový dizajn. Televízna komoda Blackbird je vybavená otváravými dvierkami, jednými sklopnými dvierkami a dvoma zásuvkami. V zadnom paneli je otvor na káble. Jednoducho nádherná. V ponuke taktiež v prevedení Whitebird.

Tovar obvykle skladom. Informujte sa pre upresnenie.

Spýtajte sa na produkt

Alain van Havre, autor dizajnu komody Blackbird je interný návrhár spoločnosti Ethnicraft. Vždy ho udivovala zložitosť okolitých vecí, čo ho viedlo k štúdiu vývoja produktov na Akadémii dizajnu v Holandskom Eindhovene. Dizajn pre neho vždy stelesňuje rovnakú dualitu: vytváranie nadčasových výrobkov, ktoré v sebe zachytávajú konkrétny okamih svojho vzniku.

Viac informácií
Výrobca Ethnicraft
Dizajnér Alain Van Havre
Materiál Dub
Rozmer 180 x 45 x 61 cm
Údržba a dôležité informácie

1. Odporúčaná starostlivosť o masívny dubový nábytok s olejovou povrchovou úpravou.

Každý kus nábytku má iné požiadavky na údržbu, v závislosti od životného štýlu a potrieb používateľa. Starostlivosť o masívny drevený nábytok vyžaduje určité zručnosti. Tu nájdete všeobecné pokyny pre údržbu dubového olejovaného dreva od dodávateľa Ethnicraft.

Väčšina dubového nábytku Ethnicraft má povrch upravený pigmentovaným tvrdým voskovým olejom. Tento povrch dodáva nábytku požadovanú prírodnú farbu a vytvára prirodzenú ochrannú vrstvu, ktorá pôsobí odpudivo pre väčšinu bežných látok a kvapalín. Negarantuje však odolnosť voči škvrnám.

Denná starostlivosť

Pre každodennú starostlivosť o Váš nábytok použite vlhkú handričku (nie príliš mokrú) s miernym roztokom teplej vody a prírodného mydla. Nepoužívajte agresívne syntetické čistiace prostriedky.
V prípade zasiahnutia povrchu takýmto prostriedkom ho okamžite odstráňte.

Čistenie a obnova povrchu

Pre oživenie vzhľadu nábytku alebo odstránenie absorbovaných škvŕn (pastelky, ceruzky, škvrny od vína, škvrny z ovocných štiav atď.) odporúčame použiť čistiaci prostriedok „Osmo Liquid Wax Cleaner“ (3029). Tento produkt čistí, regeneruje a posilňuje originálnu povrchovú vrstvu nábytku.

Každoročná údržba

Po čase, v závislosti od miery opotrebovania nábytku môžete pôvodnú povrchovú vrstvu obnoviť. Odporúčame použiť tvrdý voskový olej „Osmo Hardwax Oil Natural“ (3041). Po aplikácii je dôležité odstrániť nadbytočný olej z povrchu nábytku, aby sa zabránilo bielym škvrnám po usušení.

Nepoddajné škvrny a opravy

V prípade neodstrániteľných škvŕn, alebo povrchových škrabancov je možné povrch ošmirgľovať
a aplikovať novú vrstvu tvrdého voskového oleja „Osmo Hardwax Oil Natural“ (3041).

2. Odporúčaná starostlivosť o masívny dubový nábytok s lakovanou povrchovou úpravou.

Každý kus nábytku má iné požiadavky na údržbu, v závislosti od životného štýlu a potrieb používateľa. Starostlivosť o masívny drevený nábytok vyžaduje určité zručnosti. Tu nájdete všeobecné pokyny pre údržbu dubového lakovaného dreva od dodávateľa Ethnicraft.

Časť dubového nábytku Ethnicraft má povrch upravený lakom. Lak poskytuje dobrú ochranu proti škvrnám pri zachovaní prirodzeného vzhľadu nábytku. Napriek tomu treba z povrchu nábytku okamžite odstrániť rozliate látky. Ak sa kvapalina alebo iná hmota nechá vsakovať do dreva dlhší čas, na nábytku môžu vzniknúť škvrny.

 Denná starostlivosť

Pre každodennú starostlivosť o Váš nábytok použite vlhkú handričku (nie príliš mokrú) s miernym roztokom teplej vody a prírodného mydla. Nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky na báze rozpúšťadiel pretože by mohli poškodiť lak.

Napíšte vlastné hodnotenie
Hodnotíte:TV komoda Blackbird dub čierny lak
Vaše hodnotenie
Copyright © 2018 AMANDARI, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.