fbpx

Spoznajte našich dodávateľov

Je nám cťou, že vám môžeme ponúkať produkty našich partnerov.

Umenie oddychovať

Belgicko - Indonézia

Exkluzívny, moderný exteriérový nábytok – to je pole pôsobnosti Belgického dizajnového domu Tribù. Už na začiatku deväťdesiatych rokov bolo Tribù priekopníkom filozofie, že terasu a záhradu treba považovať za rozšírenie domu. Posilnený dlhoročnými skúsenosťami sa tento rodinný podnik rozrástol a stal sa medzinárodne uznávanou značkou. Luxusný exteriérový nábytok Tribù je teraz distribuovaný vo viac ako 60-tich krajinách sveta. Poslaním spoločnosti Tribù je, aby ste zabudli na každodenný stres relaxovaním v ich pohodlnom exteriérovom nábytku.

100 rokov tradičnej výroby

Belgicko - Indonézia

Vincent Sheppard navrhuje a vyrába interiérový aj exteriérový nábytok s výnimočným pohodlím sedenia. Je lídrom na trhu vo výrobe nábytku z materiálu „Lloyd Loom“. Fascinujúca história tohto materiálu sa začína v roku 1917, kedy vzniká ako alternatíva pri nedostatku ratanu. Je to papier obtáčaný okolo kovového drôtu a následne tkaný do veľkých plátov. Od roku 1992 Vincent Sheppard vdychuje technológii nový život a premieňa každý kus svojho nábytku na malé umelecké dielo. Nájdete ho v najkrajších hoteloch, domoch a reštauráciách vo vyše 50-tich krajinách sveta.

Nadčasová krása masívneho dreva

Belgicko - Srbsko - Indonézia - Vietnam

Už dvadsaťpäť rokov spoločnosť Ethnicraft tvorí autentický, moderný a nadčasový nábytok z masívneho dreva. Ich víziou je vytváranie kvalitného nábytku s dušou, ktorý pretrváva celé generácie a odoláva trendom. Nadčasový dizajn sa dobre kombinuje s rôznymi štýlmi a pevné masívne drevo odoláva veku, takže nábytky aj dekorácie možno preniesť z jedného domu do druhého a prenášať tak s nimi aj jedinečné životné príbehy.

Nadčasový dizajn

Taliansko

Spoločnosť Gervasoni bola založená v roku 1882 a v súčasnosti ju riadi už tretia generácia rodiny Gervasoni. Charakteristickými znakmi výrobkov Gervasoni sú zmysel pre detail, použitie prírodných materiálov a ich majstrovské spracovanie. Spolupráca s najlepšími dizajnérmi, ako je Paola Navone, Marco Piva, Michael Sodeau a Jasper Startup je zárukou splnenia aj tých najnáročnejších estetických požiadaviek. Interiérové aj exteriérové nábytky Gervasoni sú v súčasnosti distribuované vo viac 70-tich krajinách sveta.

Umenie recyklácie

Holandsko - Indonézia

Značka DTP Interiors je spojením kolekcií nábytkov a doplnkov MUST Living, DTP Home, d-Bodhi a Shelfmate Original. Pre všetky kolekcie je charakteristický originálny design, tradičná ručná výroba, starostlivosť o trvalú udržateľnosť a použité recyklované materiály – najmä železo a teakové drevo. Nábytky Vášmu domovu prinesú kus prírody aj histórie, hodia sa do klasických aj moderných interiérov. Ich kúpou sa pridávate k vízii vytvorenia zelenšej budúcnosti.

Mladé bývanie

Holandsko

Zuiver je holandská značka interiérového nábytku so širokou škálou cenovo dostupných produktov. Od roku 2011 ponúka trendový, svieži a originálny dizajn. Ich filozofiou je “zajtrajší dizajn pre dnešný interiér”. Výrobky navrhnuté tímom dizajnérov Zuiver sú vyrábané v rôznych krajinách Európy a Ázie a je ľahké ich kombinovať s akýmkoľvek životným štýlom. Táto rýchlo rastúca značka je hitom už vo viac ako 80-tich krajinách sveta.

Inšpirácie z ciest

Holandsko

Dutchbone je holandská dynamická značka zameraná na vývoj, dovoz a veľkoobchod s výrobkami z celého sveta. Produkty s dušou a charakterom sú inšpirované farbami zeme. Cenovo dostupný nábytok, z ktorého si vyberie každý. Či už žijete v podkroví v New Yorku, houseboate v Amsterdame, alebo na Slovenskom vidieku, Dutchbone Vám má čo ponúknuť.

O prepravu Vášho nábytku z celej Európy k nám do showroomu na Galvaniho ulici v Bratislave, ale aj zo Slovenska do Vašich víkendových domov v celej Európe, sa spoľahlivo stará slovenská transportná spoločnosť In time express.
1