fbpx

Spoznajte našich dodávateľov

Je nám cťou, že vám môžeme ponúkať produkty našich partnerov.

Umenie oddychovať

Belgicko - Indonézia

Exkluzívny, moderný exteriérový nábytok – to je pole pôsobnosti Belgického dizajnového domu Tribù. Už na začiatku deväťdesiatych rokov bolo Tribù priekopníkom filozofie, že terasu a záhradu treba považovať za rozšírenie domu. Posilnený dlhoročnými skúsenosťami sa tento rodinný podnik rozrástol a stal sa medzinárodne uznávanou značkou. Luxusný exteriérový nábytok Tribù je teraz distribuovaný vo viac ako 60-tich krajinách sveta. Poslaním spoločnosti Tribù je, aby ste zabudli na každodenný stres relaxovaním v ich pohodlnom exteriérovom nábytku.

100 rokov tradičnej výroby

Belgicko - Indonézia

Vincent Sheppard navrhuje a vyrába interiérový aj exteriérový nábytok s výnimočným pohodlím sedenia. Je lídrom na trhu vo výrobe nábytku z materiálu „Lloyd Loom“. Fascinujúca história tohto materiálu sa začína v roku 1917, kedy vzniká ako alternatíva pri nedostatku ratanu. Je to papier obtáčaný okolo kovového drôtu a následne tkaný do veľkých plátov. Od roku 1992 Vincent Sheppard vdychuje technológii nový život a premieňa každý kus svojho nábytku na malé umelecké dielo. Nájdete ho v najkrajších hoteloch, domoch a reštauráciách vo vyše 50-tich krajinách sveta.

Nadčasová krása masívneho dreva

Belgicko - Srbsko - Indonézia - Vietnam

Už dvadsaťpäť rokov spoločnosť Ethnicraft tvorí autentický, moderný a nadčasový nábytok z masívneho dreva. Ich víziou je vytváranie kvalitného nábytku s dušou, ktorý pretrváva celé generácie a odoláva trendom. Nadčasový dizajn sa dobre kombinuje s rôznymi štýlmi a pevné masívne drevo odoláva veku, takže nábytky aj dekorácie možno preniesť z jedného domu do druhého a prenášať tak s nimi aj jedinečné životné príbehy.

Nadčasový dizajn

Taliansko

Spoločnosť Gervasoni bola založená v roku 1882 a v súčasnosti ju riadi už tretia generácia rodiny Gervasoni. Charakteristickými znakmi výrobkov Gervasoni sú zmysel pre detail, použitie prírodných materiálov a ich majstrovské spracovanie. Spolupráca s najlepšími dizajnérmi, ako je Paola Navone, Marco Piva, Michael Sodeau a Jasper Startup je zárukou splnenia aj tých najnáročnejších estetických požiadaviek. Interiérové aj exteriérové nábytky Gervasoni sú v súčasnosti distribuované vo viac 70-tich krajinách sveta.

1