fbpx
  • No products in the cart.

Showroom AMANDARI

Na začiatku bola túžba po cestovaní, spoznávaní nového a nepoznaného.
A túžba priniesť si z ciest domov dizajnové kúsky nábytkov a doplnkov s neopakovateľnou atmosférou.
Pred 17-timi rokmi vznikol showroom AMANDARI ako unikátny koncept spojenia dizajnu východu a západu. V súčasnosti prináša na slovenský trh nábytky výnimočných výrobcov. V ponuke produktov nájdete nábytok do interiéru aj exteriéru, svietidlá a lifestylové doplnky. Nosnou líniou je unikátny dizajn, prírodné materiály a kvalitné prevedenie. Ekologický prístup nevynímajúc. AMANDARI znamená v preklade z balijštiny „pokojné miesto“. Veríme, že takým aj je.

Príďte sa k nám presvedčiť.

Nájdete nás v centre mesta, v budove Slovenskej filharmónie (Reduta), Námestie Eugena Suchoňa 1, Bratislava.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Prečo nakupovať u nás?

Showroom v centre

Zastávame názor, že nábytok sa ťažko vyberá len z internetu. Preto sa snažíme, aby ste mali možnosť naše produkty vidieť naživo a vyskúšať si ich. Nový showroom AMANDARI je ľahko dostupný priamo v centre Bratislavy.

Kvalita na 1. mieste

Už viac ako 17 rokov pre vás v AMANDARI vyberáme unikátne nábytky a doplnky od overených výrobcov. Väčšinu z nich poznáme osobne, spoľahnúť sa na nich môžeme aj v týchto mimoriadnych časoch.

Zapožičanie nábytku

Nie ste si istí, či by sa Vám dizajnový kúsok hodil? My Vám ho radi zapožičiame na dva dni, kým si premyslíte kúpu v pohodlí Vášho domova.

Osobný prístup

V AMANDARI je to vždy o osobnom prístupe. Ak nám to dovolíte, budeme Vás poznať po mene a diskrétne nahliadneme do Vašich domovov.

V prípade dohody sme k dispozícii 24/7.

Pomoc s výberom

Nenašli ste produkt podľa svojich predstáv? Napíšte nám čo hľadáte a my za Vás prezrieme všetky katalógy našich dodávateľov a ponúkneme Vám alternatívy.

Dizajn a udržateľnosť

Naše produkty pochádzajú od výrobcov z Európy aj Indonézie. Prinášame originálne kusy, niektoré z ich nikde inde nenájdete. Poznáme príbeh ich vzniku, záleží nám aj na udržateľnosti a ekológii.

Náš tím

Viera Valková Osuská

Od roku 2006

Vierka je spoluzakladateľka a konateľka AMANDARI. Predtým, ako sa rozhodla venovať AMANDARI naplno, bola právnička. Ak je v Bratislave, môžete ju stretnúť v showroome do 15 hodiny.

Tinka Vagovičová

Od roku 2016

Tinku v našom showroome môžete vidieť najviac. Je logista, skladník, manager, diplomat, má prehľad o produktoch, klientoch a objednávkach. Naviac s estetickým cítením a znalosťou grafických programov.

Lola je pes

Od roku 2016

Lola je veľkým príkladom, že niekedy treba zariskovať a zobrať osud do vlastných rúk. Ako šteniatko ušla z podmienok, kde sa k nej nesprávali pekne. Dnes má láskyplný domov, vo voľnom čase cestuje po Európe. Rada sprevádza klientov po showroome. Ocení každé pohladkanie, ale pozor: je to herečka.

Marek Mojžiš

Od roku 2014

Marek je dôkazom toho, že ženy sa bez mužov nezaobídu. Je to náš externý kolega, ktorý nám pomáha všade tam, kde naše sily dvoch žien a jedného psa nestačia. Môžete ho stretnúť najmä u Vás doma, keď si objednáte dovoz a vynášku Vášho nového nábytku.

Inšpirujte sa našimi klientami

Som rada, že sme zariadenie našej terasy zrealizovali práve s AMANDARI.  Nábytky sú nádherné a nadčasové.
Máme z nich veľkú radosť.

Erika, dom Záhorská

Vždy sa rád zastavím pozrieť, čo je nové v AMANDARI.Posledne som odišiel domov s takýmto stolíkom 😊.

Ady Hajdu, herec a kamarát

Keďže naša záhrada je naozaj pokračovaním obývačky, hľadali sme vkusný a pohodlný outdoorový nábytok. Našli sme sériu Mood, ktorá nás teší už vyše 10 rokov.

Viera, dom Bratislava

Nemusíte mať veľký dom, aby ste sa doma cítili výborne. Aj v našom malom byte sme za pomoci stoličiek Vincent Sheppard a stola Ethnicraft dokázali vytvoriť útulný a nesmierne pohodlný kútik.

Martina, byt Trnava

Hľadali sme originálne zariadenie do nášho nového bytu. V AMANDARI sme našli neopozerané nábytky a unikátne dekorácie. Nevedeli sme odolať, keď sme všetko videli naživo.
Braňo, byt Petržalka

Ako človek s citom pre detail som hneď vedel, čo chcem. Kolekcia Tosca od Tribù splnila všetky moje očakávania kvality, komfortu aj dizajnu.

Radoslav, dom Bratislava

Niekedy stačí málo, aby ste si urobili radosť. Perfekné tácky od Ethnicraftu máme už skoro v každej miestnosti. A prídeme si po ďalšie 😊.

 Júlia, byt Bratislava

S AMANDARI spolupracujeme už dlhšiu dobu. Rezidenčné projekty, alebo kancelárie – pre našich klientov vždy nájdeme vhodný nábytok do interiéru, alebo exteriéru.

Soňa, ateliér winwin

Krásny, jednoduchý a zároveň jednoducho krásny dizajn knižnice s typickými ostrými vlnkami nás dostal na prvý pohľad. Jedálenský stôl k tomu sme si objednali ako veľmi chutnú čerešničku na záver 😊.

Majo, byt Bratislava

Zariaďujeme aj vychytené lokality


Zadanie: Eventový priestor
Návrh: Ing. arch. Katarína Lupták, Architektonická dielňa Collegium
Nábytok: AMANDARI
Photocredit: AMANDARI


Zadanie: Víkendový byt
Návrh: Martina Šajgalíková + my z AMANDARI
Nábytok: AMANDARI
Photocredit: Isabel Martín


Zadanie: Bistro

Návrh: winwin architects
fsfsfsfsdfsdfsfsdfsdfsd
Nábytok: AMANDARI
Photocredit: AMANDARI


Zadanie: byt na prenájom
Návrh: Martina Šajgalíková, Peter Šajgalík, Alex Cíchová a AMANDARI
Nábytok: AMANDARI
Photocredit: Peter Drežík


Zadanie: letné sídlo

Architektúra: winwin architects
fsfsfsfsdfsdfsfsdfsdfsd
Nábytok: AMANDARI
Photocredit: Isabel Martín


Zadanie: byt na prenájom

Návrh: AMANDARI, spolupráca Alex Cíchová
fsfsfsfsdfsdfsfsdfsdfsd
Nábytok: AMANDARI
Photocredit: Peter Drežík


Zadanie: Vináreň

Architektúra: Compass atelier
fsfsfsfsdfsdfsfsdfsdfsd
Nábytok: AMANDARI
Photocredit: DYNAMEET

1