fbpx
  • No products in the cart.

Showroom AMANDARI

Na začiatku bola túžba po cestovaní, spoznávaní nového a nepoznaného.
A túžba priniesť si z ciest domov dizajnové kúsky nábytkov a doplnkov s neopakovateľnou atmosférou.

Pred 14-timi rokmi vznikol showroom AMANDARI ako unikátny koncept spojenia dizajnu východu a západu. V súčasnosti prináša na slovenský trh nábytky výnimočných výrobcov. V ponuke produktov nájdete nábytok do interiéru aj exteriéru, svietidlá a lifestylové doplnky. Nosnou líniou je unikátny dizajn, prírodné materiály a kvalitné prevedenie. Ekologický prístup nevynímajúc. AMANDARI znamená v preklade z balijštiny „pokojné miesto“. Veríme, že takým aj je.

V našom REDUTA showroome na Námestie Eugena Suchoňa 1, Bratislava si našu rozmanitú ponuku môžete prísť ovoňať, pohladkať a nasať jej energiu. Okrem dennej prevádzky pravidelne pripravujeme sériu eventov.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Uvidíte vystavené produkty

Stretnete sa s nami

S láskou Vám pripravíme kávu

Parkovanie v Carlton Savoy

Tri na jedného

Viera Valková Osuská

Od roku 2006

Vierka je spoluzakladateľka a konateľka AMANDARI. Predtým, ako sa rozhodla venovať AMANDARI naplno, bola právnička. Ak je v Bratislave, môžete ju stretnúť v showroome do 15 hodiny.

Tinka Vagovičová

Od roku 2016

Tinku v našom showroome môžete vidieť najviac. Je logista, skladník, manager, diplomat, má prehľad o produktoch, klientoch a objednávkach. Naviac s estetickým cítením a znalosťou grafických programov.

Lola je pes

Od roku 2016

Lola je veľkým príkladom, že niekedy treba zariskovať a zobrať osud do vlastných rúk. Ako šteniatko ušla z podmienok, kde sa k nej nesprávali pekne. Dnes má láskyplný domov, vo voľnom čase cestuje po Európe. Rada sprevádza klientov po showroome. Ocení každé pohladkanie, ale pozor: je to herečka.

Marek Mojžiš

Od roku 2014

Marek je dôkazom toho, že ženy sa bez mužov nezaobídu. Je to náš externý kolega, ktorý nám pomáha všade tam, kde naše sily dvoch žien a jedného psa nestačia. Môžete ho stretnúť najmä u Vás doma, keď si objednáte dovoz a vynášku Vášho nového nábytku.

Inšpirujte sa našimi realizáciami


Zadanie: byt na prenájom
Návrh: Martina Šajgalíková, Peter Šajgalík, Alex Cíchová a AMANDARI
Nábytok: AMANDARI
Photocredit: Peter Drežík


Zadanie: byt na prenájom
Návrh: AMANDARI, spolupráca Alex Cíchová
Nábytok: AMANDARI
Photocredit: Peter Drežík


Zadanie: Vináreň

Architektúra: Compass atelier
fsfsfsfsdfsdfsfsdfsdfsd
Nábytok: AMANDARI
Photocredit: DYNAMEET


Zadanie: Víkendový byt
Návrh: Martina Šajgalíková + my z AMANDARI
Nábytok: AMANDARI
Photocredit: Isabel Martín

1